Archiv článků

16.01.2016 19:42

3. místo na GP Costa del Sol Malaga

Na soustřdění ve španělské Malaze se Jiřímu Liptákovi podařilo vystřílet 3. místo v GP Costa del Sol Malaga. Výsledková listina

Celý článek

—————

26.08.2015 15:35

3. místo na Mistrovství ČR 2015

Na Mistrovství České republiky, které se konalo 21. - 24.8. na střelnici v Soběšicích vybojoval Jiří Lipták 3. místo v disciplíně Trap. Stejné umístění zaznamenal i v kategorii Double Trap. Výsledková listina

Celý článek

—————

18.05.2015 14:48

1. místo ve 26. ročníku Memoriálu M. Bednaříka

Ve 26. ročníku Memoriálu Miloslava Bednaříka se podařilo Jiřímu Liptákovi zvítězit, když do finále proklouzl až z posledního šestého místa, které vybojoval v rozstřelu s dalšími třemi střelci. Výsledková listina

Celý článek

—————

05.05.2015 14:42

33. místo v SP Larnaka/Kypr

Ve třetím závodě Světového poháru v kyperské Larnace obsadil Jiří Lipták celkové 33. místo. Závod vyhrál reprezentační kolega David Kostelecký. Výsledková listina

19. místo v SP Al Ain/Spojené arabské emiráty

Jiří Lipták obsadil v druhém závodě Světového poháru konaném Al Ainu (Spojené arabské emiráty) celkové 19. místo. Výsledková listina

Celý článek

—————

10.03.2015 12:04

18. místo v SP Acapulco/Mexiko

Jiří Lipták obsadil v úvodním závodě Světového poháru konaném v mexickém Acapulcu celkové 18. místo. Výsledková listina

Celý článek

—————

21.01.2015 14:15

Soustředění v Malaze a 3. místo v GP Malaga

10.1. vyrazili čeští brokoví střelci Jiří Lipták, David Kostelecký a Jan Borkovec v rámci přípravy za lepšími podmínkami do španělské Malagy, kde se také 17.-18.1. zúčastnili GP Malagy, ve které se Jiřímu Liptákovi podařilo vybojovat 3. místo. Kompletní výsledky zde

Celý článek

—————

12.12.2014 10:16

3. místo v anketě Sportovec města Brna 2014

Ve čtvrtek 11.12.2014 proběhlo v brněnském hotelu Voroněž slavnostní vyhlášení ankety Sportovec města Brna 2014, ve se kterém Jiří Lipták umístil na skvělém 3. místě mezi sportovci a brokaři Komety brno na 2. místě mezi kolektivy. "Takového úspěchu si velmi cením a zároveň bych tímto chtěl...

Celý článek

—————

25.10.2014 09:16

10. místo ve finále Světového poháru

Jiří Lipták obsadil ve finálovém závodě Světového poháru konaného v ázerbájdžánské Gabale celkové 10. místo. Výsledková listina